Şikayet Et

Korkunç Futbol

Oyun Yükleniyor...


Farkılı futbol oyunlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Korkunç futbol sadece insanlar arasında oynanan bir oyun  değil. Bu oyundaki futbolcular hiç alışık olduğunuz tarzda değil. Çünkü bu oyunda futbolu cadılar, troller ,zombiler, mutantlar ve bir çok farklı karakter oynuyor. Tabiki bu seçimlerden biride insanlar. İsterseniz "HUMAN" ı seçerek insanları yaratıklara karşı savunabilirsiniz.

 

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın ve karakterinizi seçin. Daha sonra "NEXT" butanuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Penaltıyı çekerken kale üzerinde sağa sola gidip gelen ok simgesinden yararlanabilirsiniz. Kalaye geçtiğinizdeyse top size ulaşmadan kısa bir süre önce nereye gideğini göreceksiniz ve o yöne doğru hareket edebileceksiniz. Oyun çeyrek finalden başlıyor ve finale kadar uzanıyor. Bakalım siz bu kupayı kazanabilecek misiniz?

  • Ziyaretçi Ziyaretçi

    Site ve oyunlar çok iyi ve zevkli her aradığım oyunu rahatlıkla bulabiliyorum sitede donma yada çökme olayı olmadan rahatlıkla oyun oynayabiliyorum teşekkürler..

    Cevapla
    Kötü (0)
    2014-10-04 15:41:34
Ziyaretçi Ziyaretçi
Sitenize eklemeniz gereken kod aşağıdadır:
Hangi Tuşlarla Oynanır? MOUSE
Bu Oyunla İlgilenen Son Üyeler