Panter Kaleci

Panter Kaleci

Etiketler : Futbol oyunları, panter kaleci

Muhteşem bir gol kurtarma oyunuyla daha karşınızdayız. En güzel futbol oyunlarını size sunan OyunlariniOyna.org sitesi sizlere hizmete devam ediyor. Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda panter kaleci oluyorsunuz. Tabiki panter kaleci ünvanını almak için bir çok kurtarış yapmalısınız. Eğer gelen topu elinizle tutmayı başarabilirseniz kazanacağınız puanlar giderek katlanacaktır. Her bölümde toplam on şut çakilecek ve bunların en az altısını kurtarırsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bir sonraki bölüme geçmek için "NEXT LEVEL" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer bölümü bitiremezseniz "PLAY AGAİN" butonunu kullanarak oyuna tekrar başlayabilirsiniz.

 

Sizde sadece kaliteli oyunları oynamak istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin. Başarılar dileriz.

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
 • Ziyaretçi Ziyaretçi

  bifincankahve, altı yaşındaki yeğenim kreşte çocuklarla top oynarken kaleciliğe heves ettiğinden beri şut kurtarma üzerine oyunlar denk geldikçe oynatıyordum. sonra şans ki google 'da aranırken bu sitenin futbol kategorisini ve içerisindeki çeşit çeşit birbirinden harika oyunları bulduk. tabi içlerinde bu panter kaleci oyununu da. yeğenimi bilgisayarın başından kaldıramıyorum :) veled adeta soluksuz oynuyor. bilgisayarın başından kalktığı zamanlarda da amca amca hadi kaledeyim deyip bacağıma yapışıyor :) site ve içerisindeki oyunlar gerçekten kaliteli. bence çocuğunuza futbol ve spor sevgisi aşılamak istiyorsanız bu siteye girip diğerlerini boş geçebilirsiniz. herkese iyi eğlenceler iyi oyunlar.

  Cevapla
  Kötü (0)
  2014-10-03 21:44:10
  • Ziyaretçi Ziyaretçi

   beraterylmz, herkese merhabalar. Bu oyunu yaklaşık 1 yıl öncede oynuyordum. Tekrar aramaya kalktığımda burada buldum. Oyun o kadar bağlıyor ki, biz arkadaşlar arasında bu oyunu yarış haline getirmiştik. Oyun hakkında verilecek en iyi öneri hiç kaçırmadan yakalanması gerektiğidir. Sürekli 1000 puan olarak gitmeniz gerekiyor. Yoksa oyun ilerlediği zaman tutması zorlaşıyor ve yüksek puanlar yapılması imkansızlaşıyor. Maalesef bir arkadaşımız 26 binlik bir skorla bizi oyuna küstürmüştü. :) Şunu da eklemeden yapamayacağım, sitenin en büyük artısı bence oyun alternatifinin yüksek olması. Herkese iyi oyunlar.

   Cevapla
   Kötü (0)
   2014-09-24 16:57:56