Neymar Dünya Yıldızı

Neymar Dünya Yıldızı

Etiketler : neymar, Futbol oyunları, neymar futbol, barcelona

Brezilyanın tartışmasız en büyük yıldızı Neymar la karşınızdayız. Brezilya milli takımının ve Barcelona nın en büyük yıldızı Neymar bu kez sizin kontrolünüzde. Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Daha sonra Santos,Barcelona ya da Brezila milli takımda oynayan Neymar dan birini seçmaniz gerekmekte. Oyunun başında topa mousenin gösterdiği ok yönünde yön vererek gol atabilirsiniz. Oyun ilirledikçe ok kaybolacak ve spontane gelen toplara vurmak durumunda kalacaksınız. Eğer dolar işsaretiyle sahanın ortasından geçen işareti vurursanız daha yüksek  paralar kazanabilir oyunun daha ilerisini görebilirsiniz.

 

Oyun tamamlandıktan sonra dilerseniz "PLAY AGAIN" butonuna tıklayarak oyuna tekrar başlayabilirsiniz. En sevdiğiniz futbolcuların oyunlarını oynamak için sitemizi takip etmeye devam ediniz. İyi oyunlar dileriz.

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
  • Ment Ment

    Uzun zamandir oynamak istedigim bir oyun. Ozellik Neymar'i Brezilya liginde begenerek izliyordum. Barcelona'ya gecmesi beni cok etkiledi. Barcelonanin basarisina buyuk oranda rtki edebilecek bir oyun. Bu oyunu sitenize eklediginiz icin tesekkur ederim.

    Cevapla
    Kötü (1)
    2014-09-28 00:51:22