Kafa Topu

Kafa Topu

Etiketler : kafa topu, topçu kafalar, koca kafalar

Futbol severlerin çok sevdiği oyunlardan birisi olan Kafa Topu serisinin ilk oyunuyla karşınızdayız. Oyun yüklendikten sonra sırasıyla "PLAY" ve "NEW GAME" butonlarıyla ilerleyin. Dilerseniz iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra oyuncunuzu belirleyin. Hemen arkasından oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bonuslar... Kırmızı bonusları alırsanız zarar görürsünüz, yeşil bonusları alırsanız size fayda sağlar. Sarı bonuslar ise her iki oyuncu için de ortaktır.

 

Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan nota şeklindeki butona tıklayarak oyun müziği, hoparlör şeklindeki butona tıklayarak oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. Ana menüye dönmeniz için "MENU" butonuna tıklamanız yeterli. İyi eğlenceler...

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
 • Ziyaretçi Ziyaretçi

  bshfhbgfhdf

  Cevapla
  Kötü (0)
  2014-10-26 12:42:21
  • Ziyaretçi Ziyaretçi

   ugr17, Öncelikle merhaba.. Sitenizi çok beğendim gayet güzel, oynanılası oyunlar var. Ama buraya asıl gelme amacım herkesi kendine adeta müptela yapan kafa topu oyunu tabikide. Bu oyunu çok öncelerden beri severek oynarım. Aslında oyunu oynamaya baya bi ara vermiştim ama şuan bile oyunu açtığımda o ilk günkü gibi heyecanlandım ne yalan söyleyeyim. Kafa topu oyununu zaman zamanda küçük yeğenimle oynarız. Şimdiki ufaklıkları tahmin edebiliyorsunuzdur heralde :) Benden iyi oynuyor valla kerata. Bazen onla oyuna bir başladığımız zaman saatlerce oynayabiliyoruz. Takibiki ortada bir iddaa olmadan bu oyunun iki kişiyle tadı çıkmaz :) Kaybeden cipsi alır o kadar :D

   Cevapla
   Kötü (0)
   2014-09-24 13:19:36
   • Ziyaretçi Ziyaretçi

    maviuan, Bu oyunun çok benzeri ve aynı isimdeki kafa topu oyununu günde yaklaşık 1 saat oynuyorumdur.Sitenizde bu oyunu görünce bir oynuyayım dedim ve kendimi oyundan alamadım.Gerçekten çok kaliteli bir oyun olmuş.Tüm arkadaşlara oynamalarını tavsiye ediyorum.Ayrıca oyunla ilgili de bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum.Kaleler biraz daha büyük olabilirdi.Bunun yanında oyuncular da daha küçük olabilirdi.Bu sayede daha kolay gol atılma şansı olurdu.Ancak bu halde bile gerçekten çok güzel ve kaliteli bir oyun.Yapımında ve bize sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

    Cevapla
    Kötü (0)
    2014-09-23 23:50:04
    • Ziyaretçi Ziyaretçi

     boagente, Seveverek oynadığım oyunlardan biri teşekkür ederim. Her girdiğimde en az birkere oynamayı tercih ediyorum. Yenilsemde yeniden başlıyorum hırs yaptırıyor.

     Cevapla
     Kötü (0)
     2014-09-22 17:15:09
     • Ziyaretçi Ziyaretçi

      Truser Sitenizde dolaşırken birden gözüme bu oyun çarptı, oynamayalı bayaa uzun zaman olmuş :) Bu oyun en sevdiğim oyunlardan biridir, tek oynayınca pek tadı olmuyor ama arkadaşlarla felan oynayınca baya iyi oluyor her ne kadar grafikleri kötü olsa da :) Herkese oynamasını tavsiye ederim.

      Cevapla
      Kötü (0)
      2014-09-22 17:03:03