Beckham Şut Çekme

Beckham Şut Çekme

Etiketler : david, beckham

Yılların efsane oyuncusu David Beckham, topu dikti ve gerildi. Bakalım, topu ağlara gönderebilecek mi? Oyun yüklendikten sonra sırasıyla "PLAY" ve "PLAY GAME" butonlarıyla devam edin. Hemen arkasından oyuna başlayabilirsiniz.

 

İlk başta baraj olmadan kaleyi yakın bir yerden şut çekeceksiniz. Topun hızını, yüksekliğini ve falsoyu ayarladıktan sonra vuruşunuzu yapın. Topa dokunduğunuz an oyun ekranının sol üst köşesinden takip edebileceğiniz bir süre işlemeye başlayacaktır. Tüm şutları en kısa sürede gol yapmanız gerekiyor. İkinci şuttan itibaren baraj kurulacaktır. Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butonla oyun sesi ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Bakalım, kaç şutu gol yapabileceksiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
  • aokancelik aokancelik

    oyun sitedeki en güzel en zevkli oyun fakat baya zor heleki ilk bölüm golü atana kadar belki 50 defa denedim ama sonunda attım insan hırs yapıyor bi sonraki bölüme geçebilmek için gerçekten çok zevkli bi oyun herkese oynamasını tavsiye ederim gerçekten hiç sıkılmıcaksınız yanlız maus'unuzun hassasiyetini ve falsoyu iyi ayarlamanızı öneririm şutu çekmeden kesinlikle falsoyu ayarlayın yoksa kale yerine çok ters bi tarafa gönderebiliyorsunuz topu 10/8 lik bi oyun bence herkese iyi oyunlar bol şanslar

    Cevapla
    Kötü (0)
    2014-10-01 01:28:04